Dobry Zestaw Stron www

Wyszukaj stronę:

 • Hotel Estera

  Hotel Estera


  Hotel Estera w Krakowie jest wyjątkowym miejscem z wielu powodów. Położony jest nieopodal Rynku Głównego w Krakowie, w niezwykle klimatycznej dzielnicy Kazimierz. Dzięki temu najważniejsze zabytki miasta jak i atrakcje są na wycią...

  Dodano: 14 03 2024
  WWW: hotelestera.pl
  Wyświetleń: 31
  Wejść: 2

Fagumit Sp. z o.o.

 • Dodano: 15 12 2020r.
 • Kliknięć w adres www: 4
 • Wyświetleń tej strony: 140
 • Łączny CTR: 2.86%

FAGUMIT - Producent Węży Gumowych i Tworzyw sztucznych, to fabryka której początki sięgają 1908 roku. Od wielu lat mamy status największego i solidnego producenta węży gumowych w Polsce. Dajemy gwarancję wysokiej jakości produkty. Nasz asortyment zawiera ponad 50 różnego rodzaju węży.

Produkty naszej firmy wykorzystywane są w różnych gałęziach np: motoryzacja, przemysł spożywczy, ogrodnictwo, pożarnictwo, stocznie. W naszej fabryce powstają także węże specjalnego przeznaczenia. Nasze produkty spełniają wymagania polskie i europejskie. Posiadamy niezbędne uprawnienia, co potwierdza wysokiej klasy produkty.

Naszym przeznaczeniem jest zapewnienie Klientom zadowolenia asortymentu. Spełniamy wyodrębnione potrzeby dotyczące wyrobów. Oprócz pewnej lokaty w Polsce chcemy uzyskać pozycję wartościowego partnera biznesowego poza granicami kraju. Kierując się dobrem naszych pracowników posiadamy wewnętrzny kodeks etyczny. Posiadamy także System Zarządzania Jakością dotyczący: projektowanie i produkcję węży, przewodów technicznych, wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Fagumit Sp. z o.o.
Fagumit Sp. z o.o.
 • Ocena:

  Ocena: 2.8/10 (12 głosów)

 • Województwo: Małopolskie